Nowości
   
 
 
Smartfon na Windowsie? Rzecz gustu
Ciągle jeszcze mniej popularny system operacyjny od wszechobecnego Androida, zdaje się coraz mocniej rozpychać łokciami na rynku telefonów komórkowych... i słusznie, bo jest się nad czym zastanawiać. Chociaż temat Windowsa w telefonach nie jest wszystkim znany i być może nieraz, przywołuje na myśl stare PC-ty to proszę mi uwierzyć, sprawa nie trąci myszką a jest raczej bardzo rozwojowa. Przede wszystkim, warto podkreślić, że zmiana telefonu a co za tym idzie – systemu, to jedynie kwestia przyzwyczajenia każdego z nas, bo obecne telefony są na tyle spersonalizowane, że naprawdę nie warto się nad tym głębiej zastanawiać. Wspomniany wcześniejszej Android, będący własnością Google, przyjął się chyba najlepiej i jest najbardziej rozpowszechniony... przynajmniej w Polsce. Przynajmniej, bo wystarczy że przekroczymy Odrę i u naszych zachodnich sąsiadów, sytuacja ma się nieco inaczej. Co jednak z Windowsem, który na urządzeniach mobilnych, ciągle jest na etapie zdobywania nowych zwolenników. Czy ustępuje swoją funkcjonalnością, interfejsem i sprawnością działania konkurentowi z robotem w tle? Postanowiliśmy nieco zbadać sprawę i przyjrzeć się jej znacznie bardziej wnikliwie. Nie muszę chyba podkreślać, że to Nokia (obecnie już Microsoft), bez pardonu zaczęła wdrażać system Microsoftu do swoich urządzeń. Obecne na rynku, Smartfony skandynawskiego potentata, większość wspomina z sentymentem, jako urządzenia trwałe, niezawodne, z długo trzymająca baterią. Obraz nakreślony w naszej pamięci jakieś 10-15 lat temu, kiedy technologia była jeszcze w powijakach, rzutuje nam na dzisiejszą sytuację wyłącznie w kategorii sentymentu... bo przecież w chwili obecnej, mamy do czynienia z zupełnie innymi urządzeniami. Na początek, przyjrzyjmy się nieco Menu głównemu....

Już na pierwszy rzut oka, widać pewne różnice. Android, zdaje się po trosze nawiązywać do starych ikon, które kiedyś można było spotkać w stacjonarnych Windowsach, od wersji XP do 7 włącznie. Microsoft, poszedł tutaj zdecydowanie bardziej w kierunku owianej, chlubną bądź niechlubną sławą ósemki i postanowił skonstruować pulpit na bazie kafelków, które... nie każdemu muszą się podobać. Są jednak i tacy, którzy uważają, że pulpit właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu jest zdecydowanie bardziej przejrzysty i czytelny. Rzecz gustu, jednak odnoszę nieodparte wrażenie, że w tej kwestii Windows prezentuje się bardziej nowocześnie a może nawet trochę krzykliwie... co w przypadku telefonów ma ogromne zastosowanie. Mając na uwadze sprawność pracy, przy maksymalnym obciążeniu, to jest to tylko i wyłącznie sprawa urządzenia, na jakim temu systemowi przyjdzie pracować. Jednemu i drugiemu zarazem. Odpowiedni procesor i wystarczająca ilość pamięci operacyjnej, to dwa wskaźniki, którymi powinniśmy się kierować, przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Oba systemu, obciążają pracę telefonu mniej więcej w tym samym stopniu a różnica w popularności, może jedynie wynikać z jednej przyczyny. Otóż, nie wszystkie aplikacje dostępne dla użytkowników smartfonów, są na tyle kompatybilne z Windowsem co z Androidem i tutaj... faktycznie jest pewna rozbieżność. Podobną sytuację mamy z użytkownikami korzystającymi z Iphonów, wyposażonych w system Mac. Nie mniej jednak, wszystko tak naprawdę zależy tylko od nas, od naszych oczekiwań i do czego będzie nam taki telefon potrzebny. Microsoft oferuje również szeroką gamę aplikacji, które naszym zdaniem, w pełni zaspokoją oczekiwania większości. Co nie zmienia faktu, że przed każdym zakupem, trzeba temat dokładnie zbadać i zastanowić się w myślach, czego tak naprawdę potrzebujemy. Poniżej, prezentujemy odnośnik do naszego sklepu internetowego, gdzie mogą Państwo znaleźć bardzo szeroki wybór smartfonów. - na Androidzie jak i zarówno na Windowsie

SMARTFONY

 
SoftNET radzi - Jaką kasę fiskalną wybrać dla małej firmy?
Jeżeli jesteś osobą, która prowadzi własną działalność gospodarczą i zamierza w najbliższym czasie kupić kasę fiskalną, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Postaramy się w krótki i przejrzysty sposób, przedstawić specyfikację urządzeń fiskalnych, skierowanych do małych i średnich przedsiębiorców... a więc – zaczynamy! Z pewnością idąc do sklepu lub przeglądając internet w poszukiwaniu najczęściej małej a zarazem niedrogiej kasy fiskalnej, jesteśmy przerażeni ogromem informacji i modeli dostępnych na rynku. Każda z nich jest inna i na swój sposób ciekawa, ale czy nad każdą warto się zastanawiać? Patrząc z perspektywy doświadczenia, bo przecież zajmujemy się kasami fiskalnymi od niemalże dwudziestu lat, postanowiliśmy zaprezentować trzy modele, które drobni i średni przedsiębiorcy wybierają najczęściej a przekrój ich działalności, jest bardzo szeroki. Tą regułą, nie są tylko objęte sklepy spożywcze, nawet te najdrobniejsze, gdzie liczba paragonów w ciągu dnia jest na tyle znaczna, że potrzeba tam urządzenia bardziej wydolnego. Natomiast inaczej ma się rzecz w przypadku profesji, gdzie wystawiamy maksymalnie do 50 paragonów dziennie. Wiadome jest, że jeżeli zasypiemy Cię drogi czytelniku informacjami o dwudziestu kasach, które mniej więcej spełnią te kryteria, to stwierdzisz, że artykuł nadaje się tylko i wyłącznie na wyrzucenie do kosza i przyznaję, będziesz miał rację! Z pewnością taką liczbę kas znajdziemy bez problemu, jednak nie o to chodzi aby tworzyć katalog reklamowy a jedynie pomóc w wyborze należytego urządzenia. Te trzy, które wybraliśmy, są urządzeniami w których niezbyt wygórowana cena idzie w parze z dobrą jakością wykonania i prostotą obsługi. Czego zatem chcieć więcej? Jeśli jesteśmy już zobligowani do zakupu urządzenia fiskalnego to w pierwszej kolejności, kasa musi być funkcjonalna. Proszę mi uwierzyć, walory estetyczne odchodzą tutaj zdecydowanie na dalszy plan i tak będzie lepiej! Ponieważ nie chcemy zasypywać was suchymi danymi technicznymi, skopiowanymi ze strony producenta, które i tak niewiele mówią osobom, które z kasami nie miały do czynienia, postanowiliśmy napisać parę słów od siebie i wytłumaczyć – z Polskiego na nasze, o co w tym wszystkim chodzi.

ELZAB MINI Jak sama nazwa wskazuje, niewielkich rozmiarów kasa, produkowana przez firmę ELZAB z Zabrza. Produkt rdzennie polski, bez domieszki azjatyckiego ducha czy myśli technicznej, z całą pewnością możemy to potwierdzić. Byliśmy zaproszeni do fabryki, widzieliśmy jak te kasy powstają i wiemy na pewno, że dzieje się to na Śląsku... nigdzie indziej. Kasa dedykowana dla małych przedsiębiorców, z powodzeniem znajdzie zastosowanie w gabinecie kosmetycznym, u fryzjera, mechanika, lekarza, prawnika, w biurze rachunkowym itp. Wytrzymały akumulator – ważna rzecz, jeśli ktoś chce używać kasy mobilnie. 1,3 Ah to może nie jest jakoś kolosalnie dużo, ale także jak to mówią – nie w kij dmuchał. 1500 paragonów wystawionych na naładowanym akumulatorze... to już jest coś. Możemy w niej zaprogramować 511 pozycji towarowych a obsługa jest dziecinnie prosta, polegająca na prostym menu, przypominającym nieco dawne telefony NOKIA. Teraz najważniejsze – cena! Tą kasę, można nabyć już za 1100 zł brutto, z czego Urząd Skarbowy, zwróci jeszcze 700 zł. Po więcej szczegółów, zapraszamy do nas, na Floriańską 16 w Gostyninie.

Elzab Mini

NOVITUS MAŁA PLUS Kolejny polski produkt, tym razem za sprawą firmy Novitus, która centrum produkcyjne ulokowała w Nowym Sączu. Kasa rzecz można bardzo podobna, pod względem funkcjonalności do Elzab Mini, różniąca się trochę być może bardziej nowoczesnym designem. Podobnie ma się rzecz jeżeli chodzi o zastosowanie. Posiada jednak nieco szybszy mechanizm drukujący, być może dla niektórych, przyjemniejsze wizualnie, podświetlanie w kolorze niebieskim i klawiaturę modułową czyli mówiąc prościej – z wystającymi przyciskami a nie tak jak mini, płaską i zabudowaną. Akumulator w kasie Mała Plus, jest identyczny jak w Elzabie, jednak kasa posiada większą bazę PLU. Jeśli więc, poszukujesz małej kasy a przykładasz większy nacisk do ergonomii i kultury pracy, lub jeśli pragniesz posiadać więcej niż 500 zaprogramowanych pozycji, to Novitus Mała Plus, jest skierowana właśnie do Ciebie. Cena – 1100 zł, jest taka sama jak w przypadku Elzab Mini, więc skoro naświetliliśmy pewne różnice, łatwiej jest dokonać trafnego wyboru a w przypadku dalszych wątpliwości, zapraszamy do SoftNetu celem ich rozwiania.

NOVITUS MAŁA PLUS

FAREX BURSZTYN Ostatnia z kas, która pragniemy zaprezentować, to Farex Bursztyn. Najtańsza z całej trójki, niezwykle wytrzymała na ciężkie warunki, co mieliśmy okazję sprawdzić z biegiem lat, w jakich sprzedane przez nas kasy, pracowały w różncyh, nietypowych miejscach. Bardzo prosta konstrukcyjnie kasa, jednak nadająca się do pełnej personalizacji, czyli ustawienia przycisków indywidualnie pod każdego użytkownika z osobna, tak aby po wciśnięciu jednego klawisza sprzedawać towar/usugi lub drukowac określone raporty. Dodatkowo, użytkownik dostaje od producenta w zestawie kabel łączący kasę z komputerem oraz program, dzięki czemu możliwe jest samodzielne programowanie lub edycja bazy istniejących już towarów bądź usług. Ta kasa, jak dwie pozostałe zresztą, posiada możliwość współpracy z wagą, czytnikiem kodów czy szufladą, jeśli oczywiście jest taka potrzeba. Odpowiadając na pytanie wielu klientów, których dziwi stosunkowo niska cena – 880 zł – czy kasa jest może produkowana w Chinach? Owszem, częściowo tak i nie zamierzamy tego ukrywać. Co nie zmienia faktu, że w żaden sposób, nie obniża jej jakości. Sprzedaliśmy tych kas naprawdę dużo i niezwykle rzadko zdarzają się reklamacje a nikt też nie daje gwarancji, że nowy samochód, prosto z salonu, znanej i renomowanej marki, nie popsuję się na pierwszym zakręcie.

FAREX BURSZTYN


 

Odnośniki do kas fiskalnych w naszym sklepie internetowym:

ELZAB MINI

NOVITUS MAŁA PLUS

FAREX BURSZTYN

 
Najnowsza odsłona programu antywirusowego - Kaspersky Anti-Virus 2015
Kaspersky 2015Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowszą odsłonę programu antywirusowego Kaspersky Anti-Virus 2015.
Program stanowi pierwszą i najbardziej skuteczną barierę przed szkodliwym oprogramowanie i atakami z zewnątrz. Aktualizując nasz program, dajemy pełną ochronę przed wszelkiego rodzaju wirusami i niechcianymi włamaniami.
Program jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami i działa bez zbędnego obciążania naszego sprzętu.
W najnowszej wersji, zostały w sposób znaczny poprawione zostały funkcje skanowania oraz interfejs, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Kaspersky AV 2015

Kaspersky - Oprogramowanie antywirusowe

( ),
 
Panasonic HC-V110EP-K czarna

Panasonic HC-V110EP-K

Kamera Panasonic HC-V110EP-K wyposażona jest w 72 krotny zoom inteligentny, który został ukryty w niewielkiej obudowie urządzenia. Dzięki temu każde mocne zbliżenie pozwoli pokazać odległe obiekty na pełnym ekranie.

Sensor BSI umożliwia użytkownikowi nagrywać materiał przy kiepskim oświetleniu, a tym samym zapewnić czysty obraz w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 przy 50p. Zdjęcia o rozmiarze 8.9 megapikseli mogą być zapisywane jednocześnie z filmem. Umożliwi to utrwalenie na stałe fragmentów filmów w postaci zdjęć.

Który użytkownik nie irytował się kiedy to przy wykorzystaniu zoomu nawet najmniejsze drgania ręki nie psuły ujęcia. Funkcja stabilizacji obrazu poprawi nawet najmniejsze drżenie ręki. Od tej pory każde ujęcia wychodzą czyste i ostre.

Panasonic HC-V110EP-K

Panasonic HC-V110EP-KPanasonic HC-V110EP-K

 
myPhone NEXT black

myPhone NEXT black

myPhone NEXT black zapewnia każdemu użytkownikowi zdumiewające osiągi atrakcyjnej cenie. Urządzenie sprosta oczekiwaniom wymagających użytkowników smartfonów, tym samym dając swobodę korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Telefon wyposażony jest w czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A7 o częstotliwości 1,2 GHz co zapewni płynne działanie aplikacji, Kamera o rozdzielczości 8 Mpx kamera OV8830 z funkcją nagrywania w jakości FULL HD zaskoczy jakością zdjęć i filmów. Wszystko to możesz podziwiać na znakomitym, odpornym na zarysowania wyświetlaczu 4,5" wykonanym w technologii IPS z powłoką ochronną Dragontrail.

myPhone Next posiada matryce która gwarantuje idealne odwzorowanie barw i wysoki kontrast. Bez najmniejszych problemów możesz oglądać pod znacznym kątem, bez pogorszenia jakości wyświetlanego obrazu. będzie zawsze tak samo czytelny, nawet dla osób siedzących z boku. Żywe kolory oraz brak smużenia podczas wyświetlania szybkich scen docenią również miłośnicy mobilnej rozgrywki.

myPhone NEXT black

myPhone NEXT blackmyPhone NEXT black

 
Samsung ATIV Book 2

Samsung ATIV Book 2

Samsung ATIV Book 2 wyposażony jest w procesor AMD E2. Jest to idealne połączenie procesora oraz karty graficznej w jedność. Dzięki temu uzyskany efekt to wysoka sprawność i niskie zużycie energii. Zapewnia to niezbędną wydajność w najczęstszych zadaniach które wykonujesz. Idealnie sprawdzi się w przeglądaniu internetu, korzystania z aplikacji biurowych czy też komunikacji ze znajomymi. Grafika to AMD Radeon HD Serii 7300M. Poprawi odtwarzanie oraz jakość treści multimedialnych. Dzięki zastosowaniu tej karty graficznej pozwoli ci na podróż przez wirtualny świat z wrażeniami wizualnymi na jakie zasługujesz.

Notebook Samsung ATIV Book 2 wyposażony jest w złącze HDMI. Pozwoli ci ono oglądać filmy oraz zdjęcia w pełnej rozdzielczości Full HD na ekranie telewizora lub przy wykorzystaniu projektora. Oprócz tego laptop posiada kamerę internetową z mikrofonem. Otwiera ona przed tobą nowe możliwości w komunikacji ze znajomymi lub kontrahentami. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu możesz również w ten sposób chronić swoje dane poprzez rozpoznawanie twarzy użytkownika.

Samsung ATIV Book 2 posiada zaintstawany system Windows 8, który jest dynamicznym systemem Windows. W jednym miejscu możesz skupić kontakty oraz aplikacji z czymkolwiek innym co jest dla Ciebie ważne. Nowy Windows 8 działa stabilnie oraz szybciej w porównaniu z poprzednimi systemami Windows.

Dzięki modułowi Bluetooth nie musisz się plątać w przewodach. Od teraz możesz połączyć urządzenia jak smartfon lub telewizor za pośrednictwem Bluetooth.

Samsung ATIV Book 2

Samsung ATIV Book 2Samsung ATIV Book 2

 
Tablet LG G Pad Black

Tablet LG G Pad Black

Jakość obrazku Full HD, czterordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 600 1,7 GHz to niektóre cechy nowego LG G PADa. Jego 8-calowy wyświetlacz posiada rozdzielczość 1920x1200 pikseli co sprawi, że wyświetlany obraz będzie w doskonałej jakości. Bez problemu możesz oglądać filmy, zdjęcia czy surfować po internecie.

Procesor który został zastosowany w LG G PAD to Qualcomm® Snapdragon™ 600 o taktowaniu 1,7 GHz sprawi, że bez problemu tablet będzie pracował obsługując wiele aplikacji jednocześnie.

Tablet G Pad 8.3 zawiera aplikację QPair, przez co możesz łączyć się z domowymi urządzeniami. Nie tylko ze smartfonem, ale również z innymi tabletami.

Funkcje, w które został wyposażony LG G PAD zasługujące na uwagę to m.in:

  • Slide Aside, która pozwali na zapisanie do trzech aplikacji „pod ręką”. Dzięki tej fuknij możesz przesuwać działające aplikacje przy użyciu trzech palców
  • QSlide, umożliwi jednoczesną pracę z trzema różnymi uruchomionymi aplikacjami. 8-calowy ekran G Pad 8.3 pozwali Ci w pełni wykorzystać możliwości tej funkcji
  • KnockON, funkcja ta pomoże ci odblokować ekran dwukrotnie stukając w wyświetlacz LG G PAD.

Tablet LG G Pad Black

Tablet LG G Pad BlackTablet LG G Pad Black

 
Asus Dual Wireless Router N900

Asus Dual Wireless Router N900

Asus Dual Wireless Router N900 jest dwupasmowym bezprzewodowym routerem, który zapewni duży zasięg sygnału oraz wysokie osiągi. Bez problemu utworzysz sieć, skonfigurujesz dostęp użytkowników do sieci i będziesz miał możliwość monitorowania siły sygnału. Router N900 wyposażony jest m.in. w antenę Wi-Fi którą możesz odczepić. Urządzenie pracuje na częstotliwościach 2,4 GHz oraz 5 GHz o prędkości transmisji 450Mbps i 450Mbps co oznacza że zapewnia ono stabilną transmisję danych z prędkością do 900Mbps.

Konfiguracja tego routera jest niezwykle prosta. Teraz nie musisz plątać się w przewodach RJ-45. Wystarczy urządzenie z Wi-Fi np. smartfon, laptop aby móc skonfigurować urządzenie do poprawnej pracy. Użytkownik zostanie przez system poproszony o wprowadzenie identyfikatora oraz hasła od dostawcy internetu. I to wszystko, jeśli chodzi o konfigurację. Proste, prawda?

Asus Dual Wireless Router N900 wyposażony jest w dwa wielofunkcyjne porty USB co sprawia, że teraz udostępnianie plików jest prostsze niż kiedykolwiek. Możesz również bezpośrednio z klientów P2P zapisać pliki na podłączonym do routera urządzenia zewnętrznego (pendrive, dysk).

Asus Dual Wireless Router N900

Asus Dual Wireless Router N900Asus Dual Wireless Router N900

 
XBOX360 250GB

XBOX360 250GB + Fifa 14

Konsola Microsoft XBOX 360 daje olbrzymie możliwości. Rozrywka którą oferuje jest na najwyższym poziomie. Można cieszyć się dużą pamięcią (dyskiem) o pojemności aż 250 GB. Konsola XBOX 360 wyposażony jest w urządzenie Kinect, dzięki któremu możliwości rozrywki dotąd niespotykane staną się niezwykle realistyczne.

Microsoft XBOX 360 posiada wbudowany moduł Wi-Fi, przez co nie musisz się martwić o brak dostępu do internetu.

Jeśli 250 GB powierzchni dyskowej dla Ciebie to za mało, urządzenie posiada liczne złącza które pozwolą Ci na dołączenie dodatkowej pamięci oraz innych dodatkowych rządzeń.

XBOX 360 posiada:

  • 5 portów USB 2.0, aż dwa są ulokowane z przodu urządzenia, zaś trzy na tylnym panelu.
  • wyjście HDMI, które pozwoli Ci na proste podłączenie obrazu na ekran HD (720p) i Full HD (1080p)
  • Wi-Fi w standardzie n - który świetnie sprawdzi się w największych domach: zagwarantuje dwa razy większy zasięg niż standard b/g.

XBOX360 250GB + Fifa 14

XBOX360 250GB + Fifa 14XBOX360 250GB + Fifa 14XBOX360 250GB + Fifa 14

 
Samsung P5200 Galaxy Tab 3 10.1 16GB 3G white

Samsung P5200 Galaxy Tab 3 10.1 16GB 3G white

Duży 10" tablet Samsung P5200 Galaxy Tab 3 to idealne narzędzie do rozrywki oraz pracy. Urządzenie posiada dwie kamery przez co daje użytkownikowi nowe możliwości w komunikacji. Kamera umieszczona z przodu pozwoli Ci na prowadzenie rozmów wideo oraz prowadzenie czatów ze znajomymi. Kamera z tyłu urządzenia wyposażona w diodę doświetlającą spełnia rolę aparatu cyfrowego, dzięki czemu możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD.

Samsung P5200 Galaxy Tab 3 posiada również bluetooth dzięki któremu bez przeszkód możesz przesłać dane między urządzeniami. Jego główną zaletą jest bardzo mały pobór energii i zasięg sięgający 100 metrów. Często bluetooth wykorzystywany jest do podłączenia urządzeń zewnętrznych takich jak myszka czy klawiatura. Dzięki temu zwiększysz swój komfort pracy czy rozrywki.

Urządzenie pracuje na systemie Andorid 4.2 Jelly Bean. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijany system dla urządzeń mobilnych. Ostatnio również stosowany w laptopach z ekranem dotykowym. Jego działanie pozwala na szybkie i stabilne korzystanie z urządzenia. Dzięki funkcjonalności Androida możesz ułatwić pracę instalując wtyczki, aplikacje pobrane ze sklepu Google Play.

Samsung P5200 Galaxy Tab 3 10.1 16GB 3G white

Samsung P5200 Galaxy Tab 3 10.1 16GB 3G whiteSamsung P5200 Galaxy Tab 3 10.1 16GB 3G white

 
ASUS X550CC-XO072H

ASUS X550CC-XO072H

Notebook ASUS X550CC-XO072H to idealne urządzenie dla Ciebie. Połączenie idealnego obrazu oraz prędkości pozwoli Ci na bezproblemową obsługę komputera. Wyposażony jest w procesor Intel Core i3 oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GT720M. Dzięki temu osiągi w grach na cienkim i lekkim laptopie będą na wysokim poziome. Bez problemu możesz tworzyć i oglądać obrazy, filmy w jakości HD nawet do trzech razy szybciej niż dotychczas.

Laptop wyposażony jest również w nowoczesne rozwiązanie Microsoft Windows 8. Szybki, dynamiczny i piękny ekran startowy wyróżnia się charakterystycznym kafelkowym interfejsem Metro UI. Bez problemu dotrzesz do swoich ulubionych aplikacji zainstalowanych na dysku.

Lubisz rozmawiać ze znajomymi za pośrednictwem Skype’a? Już nie musisz się martwić o brak kamery internetowej oraz mikrofonu. ASUS X550CC-XO072H posiada wbudowaną kamerę z mikrofonem co pozwoli Ci na nowe możliwości w komunikacji ze znajomymi lub kontrahentami. Zaawansowane oprogramowanie może służyć m.in. do ochrony twoich danych poprzez system rozpoznawania twarzy użytkownika. Bezpiecznie udostępnisz poufne treści.

Dzięki złączu HDMI możesz oglądać zdjęcia oraz filmy w rozdzielczości Full HD na ekranie dużego telewizora LCD lub przy wykorzystaniu projektora.

Laptop posiada również złącze USB 3.0 – to uniwersalne złącze, zagwarantuje szybki transfer danych (nawet 10x szybszy niż w wersji 2.0). Dzięki niemu bez problemu i szybko skopiujesz swoje dane na pendrive-a lub dysk zewnętrzny. Posiadasz urządzenie które obsługuje tylko USB 2.0? Nie musisz się martwić, ponieważ złącze USB 3.0 współpracuje również ze starszymi urządzeniami z portem USB 2.0.

ASUS X550CC-XO072H

ASUS X550CC-XO072HASUS X550CC-XO072HASUS X550CC-XO072H

 
Samsung V7000 Galaxy Gear czarny

Samsung V7000 Galaxy Gear black

Samsung V7000 Galaxy Gear to nowoczesny zegarek którego pasek został wykonany z wysokiej jakości materiału. Jego kwadratowy ekran dotykowy pozwoli na łatwy dostęp do funkcji urządzenia, m.in. aktualna godzina, wiadomości, odtwarzacz muzyki i wiele innych. Korzystając z Samsung V7000 Galaxy Gear będziesz zawsze dostępny ponieważ zegarek ten ma wbudowaną funkcję telefonu.

Urządzenie to dodatkowo zostało wyposażone w funkcję S Voice dzięki której polecenia głosowe są tak samo szybko wykonywane jak te za pomocą klawiszy.

Zegarek pozwala również na szybki dostęp do funkcji aparatu fotograficznego. Dzięki Memographer możesz zrobić zdjęcie oraz udostępnić je w popularnych social media.

Musisz coś zapisać, ale nie masz przy sobie kartki? Dzięki GALAXY Gear nie musisz się już martwić. Ten inteligentny zegarek zapamięta wszystko co mu powiesz.

Samsung V7000 Galaxy Gear

Samsung V7000 Galaxy Gear blackSamsung V7000 Galaxy Gear blackSamsung V7000 Galaxy Gear black
 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
 
 
Zaloguj się:
Login: Hasło: Rejestracja
Przechowalnia: Koszyk:
0,00 zł0,00 zł
Masz jakieś pytania? Zadzwoń tel. 24 235-79-39

Masz jakieś pytania?
ZADZWOŃ
tel. 24 235-79-39

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania
Partner Insert
Partner HP
 
Insert NEXO
KOMPUTERY I NOTEBOOKI | RTV I MULTIMEDIA | FOTO | AGD | TELEFONY GSM | TONERY I TUSZE | MAPA SERWISU | KONTAKT
Copyright 2012 © Softnet Gostynin - Internetowy sklep firmowy.
Okazje.info
Pobieranie danych...