Mamibot
   

Mamibot PREVAC

 
Kod producenta: Mamibot-PREVAC      Kod towaru: 253318
Opis:

PREVAC to konkurencja dla iRobot Roomba 695/ 676/ 615 |Ecovacs Ozmo 610 deebot |robojet air

Urządzenie stanowi naszą odpowiedź na produkty ze znacznie wyższej półki cenowej – Ecovacs, Neato, iRobot, czy Moneual. PREVAC 650 to przede wszystkim nowoczesny design, szeroka gama kolorystyczna oraz bardzo atrakcyjna cena. Robot sprawdzi się zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i przestronnym biurze. 

PREVAC 650 to kolejna generacja robota hybrydowego w ofercie marki MAMIBOT. Za pomocą tego urządzenia możesz jednocześnie efektywnie zbierać bród i kurz oraz przecierać podłogi na mokro. PREVAC 650 został wyposażony w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości w trakcie odkurzania. Możesz użyć go w pierwszym cyklu, aby dokładnie odkurzyć powierzchnię. Drugi to pojemnik na wodę, który służy do przecierania podłogi na mokro. Możesz nalać do naczynia aż 300 ml wody i w ten sposób wyczyścić ponad 100 m kw powierzchni bez konieczności uzupełniania wody. Sam decydujesz, czy robot ma jedynie odkurzyć, czy też przetrzeć podłogi na mokro. 

PREVAC 650  jest nowoczesnym robotem, którego pracą możesz zarządzać poprzez aplikację Mamibot Life. Aplikacja pozwala na  wygodną obsługę robota za pomocą telefonu lub pilota dołączonego do zestawu. Nie musisz męczyć się, rozwijać kabla, szukać gniazdka i używać siły, aby odkurzyć swój dom. Wystarczy, że zaprogramujesz pracę robota i udostępnisz widoczność urządzenia w domowej sieci Wi-Fi, a będziesz mógł sterować urządzeniem z każdego miejsca z dostępem do internetu. Dzięki aplikacji możesz też dokładnie precyzować konkretne dni i godziny pracy robota w skali tygodnia.

System pracy urządzenia jest oparty na dwóch zmiotkach bocznych zagarniających brud na środek oraz dwóch szczotkach głównych – jednej zwykłej, włosiowej oraz drugiej, silikonowej rolce, przeciwdziałającej plątaniu się włosów. Na końcu znajduję się szczelina ssąca wspomagana przez wentylator, dzięki której robot zasysa mikrobrud i kurz nie zebrany przez szczotki.

PREVAC 650 został wyposażony w żyroskopy, co pozwala mu jeszcze lepiej definiować swoją lokalizację w przestrzeni domowej. Dodatkowo robot posiada czujniki podczerwieni oraz czujniki przyspieszenia. To wszystko sprawia, że urządzenie pracuje wydajnie i skutecznie. PREVAC 650 może poruszać się zgodnie z 4 algorytmami (SPOT, EDGE, AUTO, ZIG-ZAG), które umożliwiają najbardziej efektywne poruszanie się urządzenia i dokładne zebranie kurzu oraz brudu. 

Bardzo wydajna bateria litowo-jonowa pozwala robotowi pracować przez przynajmniej 2 godziny, a samo ładowanie baterii do pełnego stanu zajmuje jedynie 3 godziny. 

Najważniejsze informacje dotyczące pracy robota:

Pokonywanie przeszkód. Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w dużej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan posiada miękką strukturę typu shaggy i podobne, robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, sygnalizując to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na różne typy dywanów w polskich domach, producent nie gwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie)

Mopowanie/przecieranie na mokro. Należy stosować wodę (najlepiej destylowaną), aby zapewnić stałą drożność systemowi mikro-kanalików. Używanie płynów (nie jesteśmy w stanie kontrolować jakich i o jakiej gęstości) odbywa się na odpowiedzialność posiadacza. Należy systematycznie płukać pojemnik ciepłą wodą (ewentualnie z odrobiną octu/soku z cytryny), aby dbać o drożność mikro-kanalików. Przed uruchomieniem robota wymagane jest zwilżenie ściereczki, aby efekt przecierania na mokro był osiągnięty od startu. Ściereczkę należy wyprać po każdorazowym użyciu. Mikrofibra ma swoją chłonność brudu, przez co brudna ściereczka będzie zostawiać ślady na powierzchni – o to dbać powinien posiadacz robota.

Pielęgnacja czarnych, matowych powierzchni lub o wysokim połysku. Intensywne promienie słoneczne mogą powodować destabilizację czujników robota (jest to kwestia zastosowanej technologii – optyka i podczerwień, a nie wada fabryczna urządzenia) 

Stacja dokująca. Robot komunikuje się ze stacją dokującą za pomocą łącza na podczerwień. Użytkownik musi dbać o czystość czujników znajdujących się w robocie oraz stacji dokującej, a także zapewnić widoczność stacji ładującej dla robota (szczegóły w instrukcji), aby umożliwić mu najbardziej efektywny powrót do bazy. Robot nie mapuje przestrzeni, ani nie posiada lasera, więc powrót do bazy zajmuje różny czas w zależności od oddalenia robota od miejsca dokowania stacji ładującej. 

Jeżeli masz pytania, co do przydatności tego robota w Twoim domu, zadzwoń na infolinię 729 974 766, aby uzyskać praktyczne porady.

Specyfikacja techniczna:
Wysokość8.8cm
Czas ładowania3godz.
Moc24W
Zakres sprzątania180-220m2
Czas pracy120min
Wielkość pojemnika600ml
Pojemnik na wodęTak
Średnica kól7cm
System przeciw-upadkowyTak
MopowanieTak
Głośność60Db
BateriaLithium 2600mAh
Algorytmy nawigacyjneZigzag, spot, edge, auto
Harmonogram SprzątaniaTak
PilotTak
Stacja dokującaTak
1 177,00 zł.
Cena netto:  956,90 zł.
Cena zawiera koszty gospodarowania odpadami.
Dostępność
Towar niedostępny
Towar niedostępny
 

Brak zdjęcia (błąd w ścieżce)
Mamibot, Mamibot-PREVAC, 1Mamibot, Mamibot-PREVAC, 2Mamibot, Mamibot-PREVAC, 3Mamibot, Mamibot-PREVAC, 4Mamibot, Mamibot-PREVAC, 5
Gwarancja:
Gwarancja 2 lata w serwisie zewnętrznym m-c.
   Koszty transportu:
Kurier:Cena Przesyłki 
Przedpłata:Pobranie:
Kurier DHL14,80 zł.34,40 zł.Brak możliwości zamówienia.
 
 
Cennik opłat przedłużenia gwarancji EasyProtect

Zapraszamy do skorzystania z opcji przedłużenia standardowej gwarancji producenta.
Przedłużenie gwarancji dostępne w naszej ofercie handlowej występuje pod nazwą EasyProtect Extended Warranty®.

Kilka słów o EasyProtect®

  • EasyProtect® jest nowoczesnym produktem będącym odpowiedzią na zapotrzebowanie branży IT w zakresie przedłużenia gwarancji producenta
  • EasyProtect®  to przedłużona gwarancja producenta dostępna w wybranych, wyspecjalizowanych punktach handlowych w całej Polsce
  • EasyProtect®  ma charakter ubezpieczenia sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną
  • EasyProtect®  to pełna ochrona sprzętu na kolejne lata użytkowania oraz wyjątkowa łatwość nabycia

Zalety EasyProtect®

  • Niski koszt nabycia przedłużonej gwarancji w stosunku do ogólnych kosztów napraw
  • Gwarancja profesjonalnych napraw w autoryzowanych serwisach
  • Podwyższenie wartości sprzętu przy ewentualnej odsprzedaży

Gwarancją  EasyProtect®może zostać objęty praktycznie każdy produkty zakupiony  w  naszej firmie. Przedłużenie Gwarancji można nabyć zarówno podczas transakcji dokonywanych w salonie jak i przy zakupie na odległość. Dzięki uproszczonej procedurze, w przypadku zgłaszania awarii wystarczy jeden telefon co Centrum Zgłoszeń, gdzie operatorzy wskażą   Państwu dostępne punkty naprawcze.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
Zapytaj naszego handlowca o szczegóły produktu…
Zadzwoń na Infolinię EasyProtect®- szczegóły na www.easyprotect.pl

Amortyzacja kosztu nabycia EasyProtect®

 

Cena zakupu sprzętu

Cena nabycia EPII

Przybliżony miesięczny koszt nabycia EPII

Telefon komórkowy

400

49

2

Drukarka

700

79

3,5

Tablet

1500

139

6

Notebook

2200

169

7

Zestaw stacjonarny

3500

229

10

 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
 
 
Zaloguj się:
Login: Hasło: Rejestracja
Przechowalnia: Koszyk:
0,00 zł0,00 zł
Masz jakieś pytania? Zadzwoń tel. 24 235-79-39

Masz jakieś pytania?
ZADZWOŃ
tel. 24 235-79-39

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania
Partner Insert
Partner HP
 
Insert NEXO
KOMPUTERY I NOTEBOOKI | RTV I MULTIMEDIA | FOTO | AGD | TELEFONY GSM | TONERY I TUSZE | MAPA SERWISU | KONTAKT
Copyright 2012 © Softnet Gostynin - Internetowy sklep firmowy.
Okazje.info
Pobieranie danych...