Mamibot
   

Mamibot PREVAC

 
Kod producenta: Mamibot-PREVAC      Kod towaru: 253318
Opis:

PREVAC650 to kolejna generacja robota hybrydowego w ofercie marki MAMIBOT. Za pomocą tego robota możesz jednocześnie efektywnie zbierać bród i kurz oraz przecierać podłogi na mokro. PREVAC 650 został wyposażony w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości w trakcie odkurzania. Możesz użyć go w pierwszym cyklu, aby dokładnie odkurzyć powierzchnię. Drugi to pojemnik w zestawie służy do przecierania podłogi na mokro. Jest on podzielony na dwie części – część na śmieci oraz na wodę. Możesz więc nalać do naczynia aż 300 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100mkw) bez konieczności uzupełniania wody. Do codziennego odkurzania używaj pojemnika na śmieci (600ml). Jeśli będziesz chciał przetrzeć podłogi na mokro, użyj pojemnika przezroczystego, aby robot działał dwu funkcyjnie – zbierał śmieci oraz przecierał na mokro podłogę.

PREVAC650  jest nowoczesnym robotem, którego pracą możesz zarządzać poprzez aplikację Mamibot Life. Dzięki niej możesz wygodnie obsługiwać robota z telefonu, tak samo jak z pilota, który oczywiście jest w zestawie. Nie musisz męczyć się, rozwijać kabla, szukać gniazdka i używać siły, aby odkurzyć swój dom. Wystarczy, że zaprogramujesz pracę robota i udostępnisz widoczność urządzenia w domowej sieci Wi-Fi, a będziesz mógł nim sterować z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Dzięki aplikacji możesz też dokładnie precyzować konkretne  dni i godziny pracy robota w skali tygodnia.

PREVAC650 został wyposażony w żyroskopy, co pozwala mu jeszcze lepiej definiować swoją lokalizację w przestrzeni domowej. Dodatkowo robot posiada czujniki podczerwieni oraz czujniki przyspieszenia. To wszystko sprawia, że robot pracuje wydajnie i skutecznie w domu. PREVAC650 może poruszać się zgodnie z 4 algorytmami (SPOT, EDGE, AUTO,ZIGZAG), gdzie domyślnym algorytmem jest ZIG-ZAG, który umożliwia najbardziej efektywne poruszanie się (linie równoległe) i zebranie kurzu i brudu.
System pracy urządzenia jest oparty na dwóch zmiotkach bocznych zagarniających brud na środek oraz dwóch szczotkach głównych – jednej zwykłej włosiowej oraz drugiej silikonowej rolce, przeciwdziałającej plątaniu się włosów. Na końcu znajduję się szczelina ssąca wspomagana przez wentylator, dzięki której robot zasysa mikro brud i kurz nie zebrany przez szczotki.
Bardzo wydajna bateria litowo-jonowa pozwala robotowi pracować przez przynajmniej 2 godziny, a samo ładowanie baterii do pełnego stanu zajmuje jedynie 3 godziny.
Robot PREVAC650 może być ciekawą alternatywą nawet dla produktów z wyższej półki cenowej – Ecovacs, Neato, iRobot, Moneual. Jego niezaprzeczalnym atutem jest nowoczesny design, szeroka gama kolorystyczna oraz bardzo atrakcyjna cena w stosunku do tego co oferuje w ramach swoich rozwiązań. W swojej klasie cenowej to bardzo racjonalny wybór w relacji cena/jakość, który sprawdzi się w każdym mieszkaniu i domu do 150mkw czy biurze. Nie posiada wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku – mapowanie przestrzeni, kamera czy laser, ale to już domena robotów za ok 3 tysiące złotych i więcej.
Ważne informacje w zakresie użytkowania tego robota:
•    Pokonywanie przeszkód. Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Struktura dywanu ma istotne znaczenie dla możliwości poruszania się robota. Jeżeli dywan posiada miękką strukturę typu shaggy i podobne, robot odmówi pracy na takiej zbyt miękkiej powierzchni sygnalizując to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na różne typy dywanów w polskich domach, producent nie gwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie)
•    Mopowanie/przecieranie na mokro. Należy stosować wodę (najlepiej destylowaną), aby zapewnić stałą drożność systemowi mikro-kanalików. Używanie płynów (nie jesteśmy w stanie kontrolować jakich i o jakiej gęstości) odbywa się na odpowiedzialność posiadacza. Należy systematycznie płukać pojemnik ciepłą wodą (ewentualnie z odrobiną octu/soku cytrynowego), aby dbać o drożność mikrokanalików. Należy zwilżać ściereczkę zanim uruchomisz robota do pracy, aby efekt przecierania na mokro był  osiągnięty od startu. Ściereczkę należy wyprać po każdorazowym użyciu. Mikrofibra ma swoją chłonność brudu, więc jeśli będzie zbyt brudna to będzie zostawiać ślady na powierzchni – o to dbać powinien posiadacz robota.
•    Czarne matowe powierzchnie lub o wysokim połysku lub intensywne promienie słoneczne mogą powodować destabilizację czujników robota (jest to kwestia zastosowanej technologii – optyka i podczerwień, a nie wada fabryczna urządzenia) 
•    Robot komunikuje się ze stacją dokującą za pomocą łącza na podczerwień. Użytkownik musi dbać o czystość czujników na robocie oraz stacji dokującej, oraz zapewnić widoczność stacji ładującej dla robota (szczegóły w instrukcji), aby umożliwić mu najbardziej efektywny powrót do bazy. Robot nie mapuje przestrzeni, ani nie posiada lasera, więc powrót do bazy zajmuje różny czas w zależności od oddalenia robota od miejsca dokowania stacji ładującej.
Jeżeli masz pytania co do przydatności tego robota w Twoim domu, zadzwoń na infolinię – 531 677 874, aby uzyskać praktyczne porady.Specyfikacja techniczna:
Wysokość8.8cm
Czas ładowania3godz.
Moc24W
Zakres sprzątania180-220m2
Czas pracy120min
Wielkość pojemnika600ml
Pojemnik na wodęTak
Średnica kól7cm
System przeciw-upadkowyTak
MopowanieTak
Głośność60Db
BateriaLithium 2600mAh
Algorytmy nawigacyjneZigzag, spot, edge, auto
Harmonogram SprzątaniaTak
PilotTak
Stacja dokującaTak
1 177,00 zł.
Cena netto:  956,90 zł.
Cena zawiera koszty gospodarowania odpadami.
Dostępność
Średnia ilość
Średnia ilość
 

Mamibot, Mamibot-PREVAC, 1
Mamibot, Mamibot-PREVAC, 1Mamibot, Mamibot-PREVAC, 2Mamibot, Mamibot-PREVAC, 3Mamibot, Mamibot-PREVAC, 4Mamibot, Mamibot-PREVAC, 5Mamibot, Mamibot-PREVAC, 6Mamibot, Mamibot-PREVAC, 7Mamibot, Mamibot-PREVAC, 8
Gwarancja:
Gwarancja 2 lata w serwisie zewnętrznym m-c.
   Koszty transportu:
Kurier:Cena Przesyłki 
Przedpłata:Pobranie:
Kurier DHL14,80 zł.34,40 zł.Wysyłka do 3 dni.
 
 
Cennik opłat przedłużenia gwarancji EasyProtect

Zapraszamy do skorzystania z opcji przedłużenia standardowej gwarancji producenta.
Przedłużenie gwarancji dostępne w naszej ofercie handlowej występuje pod nazwą EasyProtect Extended Warranty®.

Kilka słów o EasyProtect®

  • EasyProtect® jest nowoczesnym produktem będącym odpowiedzią na zapotrzebowanie branży IT w zakresie przedłużenia gwarancji producenta
  • EasyProtect®  to przedłużona gwarancja producenta dostępna w wybranych, wyspecjalizowanych punktach handlowych w całej Polsce
  • EasyProtect®  ma charakter ubezpieczenia sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną
  • EasyProtect®  to pełna ochrona sprzętu na kolejne lata użytkowania oraz wyjątkowa łatwość nabycia

Zalety EasyProtect®

  • Niski koszt nabycia przedłużonej gwarancji w stosunku do ogólnych kosztów napraw
  • Gwarancja profesjonalnych napraw w autoryzowanych serwisach
  • Podwyższenie wartości sprzętu przy ewentualnej odsprzedaży

Gwarancją  EasyProtect®może zostać objęty praktycznie każdy produkty zakupiony  w  naszej firmie. Przedłużenie Gwarancji można nabyć zarówno podczas transakcji dokonywanych w salonie jak i przy zakupie na odległość. Dzięki uproszczonej procedurze, w przypadku zgłaszania awarii wystarczy jeden telefon co Centrum Zgłoszeń, gdzie operatorzy wskażą   Państwu dostępne punkty naprawcze.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
Zapytaj naszego handlowca o szczegóły produktu…
Zadzwoń na Infolinię EasyProtect®- szczegóły na www.easyprotect.pl

Amortyzacja kosztu nabycia EasyProtect®

 

Cena zakupu sprzętu

Cena nabycia EPII

Przybliżony miesięczny koszt nabycia EPII

Telefon komórkowy

400

49

2

Drukarka

700

79

3,5

Tablet

1500

139

6

Notebook

2200

169

7

Zestaw stacjonarny

3500

229

10

 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
 
 
Zaloguj się:
Login: Hasło: Rejestracja
Przechowalnia: Koszyk:
0,00 zł0,00 zł
Masz jakieś pytania? Zadzwoń tel. 24 235-79-39

Masz jakieś pytania?
ZADZWOŃ
tel. 24 235-79-39

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania
Partner Insert
Partner HP
 
Insert NEXO
KOMPUTERY I NOTEBOOKI | RTV I MULTIMEDIA | FOTO | AGD | TELEFONY GSM | TONERY I TUSZE | MAPA SERWISU | KONTAKT
Copyright 2012 © Softnet Gostynin - Internetowy sklep firmowy.
Okazje.info
Pobieranie danych...